Volná pracovní místa

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE PRO REGION ČECHY

Náplň práce
  • péče a servis u stávajících zákazníků

  • akvizice nových klientů

  • cestování za zákazníky v daném regionu

  • obchodní činnost – uzavírání obchodních případů

  • technická činnost – testování nástrojů a jejich odlaďování u zákazníků

Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo praxe v oboru obrábění řeznými nástroji

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (případně německého jazyka)

  • zkušenosti z oblasti obrábění v posledních 5 letech výhodou

  • řidičský průkaz skupiny B

  • komunikativnost, dobré vystupování, týmovost a tah na branku

  • snahu a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme
  • atraktivní pozici v prosperující společnosti světového lídra v oboru

  • práce na HPP

  • vysoce motivující finanční ohodnocení

  • prostor pro kreativitu a seberealizaci

  • služební automobil i pro soukromé účely, notebook a mobilní telefon

  • místo pracoviště – vybrané oblasti Čechy (kraj Plzeňský, Středočeský, Liberecký, Ústecký, Hradecký)

Je to pro Vás šance na osobnostní i hodnotový růst s možností vysokého mzdového ohodnocení

EMUGE-FRANKEN servisní centrum, s.r.o.
Molákova 8
628 00 BRNO Líšeň
Česká republika
Telefon: 544 423 261 - 262
E-mail: info@emugefranken.cz
IČO: 60738707
DIČ: CZ60738707
edited by n.e.s.p.i.