Frézování

FRANKEN se již od svého založení zabývá vývojem frézovacích nástrojů. Tomu odpovídá široká nabídka fréz z monolitního karbidu nebo rychlořezné oceli, ale také frézovacích těles, které jsou osazeny vyměnitelnými břitovými destičkami.

Tento sortiment sahá od stopkových, kuželových, válcových nástrčných fréz a fréz na ozubení až k těm nekomplikovanějším tvarovým speciálním frézám. Vzhledem k typové a materiálové rozmanitosti, vysokému standardu a bezkompromisní přesnosti odpovídá frézovací program FRANKEN těm nejvyšším požadavkům kvality.

Vedle standardního programu nabízíme také:

  • Monolitní karbidové frézy pro obrábění zasucha a pro tvrdé obrábění

  • Monolitní karbidové stopkové frézy Multi-Cut pro náročné hrubovací operace

  • HSS-stopkové frézy Alu-Cut zaručují vysokou kvalitu výrobního procesu i v případě nestálých podmínek výrobního procesu

  • Monolitní karbidové stopkové frézy TiNox-Cut pro Inox a těžko obrobitelné materiály

  • Frézy s výměnnými břitovými destičkami pro hrubovací a dokončovací operace

Speciálně pro výrobu forem a zápustek vyvinula firma FRANKEN specifickou řadu fréz typickou pro jednotlivá výrobní odvětví.

Nabídka nástrojů obsahuje kromě fréz osazených břitovými destičkami také stopkové frézy, šroubovací frézy a nástrčné frézy, ale i velmi dlouhé karbidové kulové a toroidní frézy.

Jako doplněk sortimentu frézovacích nástrojů byl vyvinut také ucelený systém adaptérů, redukcí a upínacích pouzder.

Kromě specifického poradenství správného použití nástrojů Vás také podpoříme při vývoji moderních frézovacích strategií na vlastních strojích v našem vývojovém centru.

Optimální nástroj pro Vaši aplikaci vyhledáte v našich tištěných katalozích, v elektronickém katalogu "Tool Finder Web" nebo se prosím obraťte na naše aplikační specialisty.

Zajímá Vás více? Kontaktujte nás

 

 

EMUGE-FRANKEN servisní centrum, s.r.o.
Molákova 2734/8
628 00 BRNO Líšeň
Česká republika
Telefon: 544 423 261 - 262
E-mail: info@emugefranken.cz
IČO: 60738707
DIČ: CZ60738707
Všeobecné prodejní podmínky
edited by n.e.s.p.i.
© 2014 EMUGE-FRANKEN