Speciální upínání

EMUGE nabízí vedle kleštinových upínačů, rychlovýměnných upínacích pouzder a závitořezných aparátů také precizní upínací trny pro upínání obrobků. Ve výrobním procesu je velmi důležitým faktorem ovlivňujícím kvalitu výroby právě přesnost upnutí obrobku při obrábění.

EMUGE jako jeden z předních výrobců upínacích systémů na světě používá různé upínací principy a může tedy poskytnout velkou paletu vysoce profesionálních upnutí obrobků, navrženou pro různá výrobní zařízení a výrobní parametry.

Řešení střižená na míru pro různé systémové specifikace

Převažující počet upínačů je v EMUGE speciálně konstruován a vyráběn na základě individuálních požadavků zákazníka pro požadované speciální aplikace obrábění.

Už v plánovací fázi jsou v souladu s praxí a v maximální možné detailní míře zohledněny veškeré výrobní podmínky a specifické výrobní parametry jako např. výbava stroje, požadavky procesu a požadovaná přesnost upínání.

Upínací technika firmy EMUGE nabízí na každý výrobní proces optimalizovaná speciální řešení!

Následně Vás uvedeme do pěti různých upínacích principů, které má oddělení Upínací techniky k dispozici. Uvedené hodnoty zobrazují pouze normované hodnoty. Výběr optimálního upínacího systému následuje vždy po konkrétním dialogu se zákazníkem.

Zajímá Vás více? Kontaktujte nás

 

 

EMUGE-FRANKEN servisní centrum, s.r.o.
Molákova 2734/8
628 00 BRNO Líšeň
Česká republika
Telefon: 544 423 261 - 262
E-mail: info@emugefranken.cz
IČO: 60738707
DIČ: CZ60738707
Všeobecné prodejní podmínky
edited by n.e.s.p.i.
© 2014 EMUGE-FRANKEN